Osobnosti roku 2015

 

alesAleš Lehký

Moderátor Snídaně s Novou, Hitrádia FM, zakládající člen skupiny Lunetic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kalivodova Andrea Kalivodová

Přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodová vystudovala konzervatoř v Brně a hudební fakultu Akademie múzických umění v Praze. V současné době působí jako sólistka Národního divadla Praha, kde ztvárňuje významné role operního repertoáru. Rovněž se věnuje koncertní činnosti a vystupuje po celé Evropě, Americe, Japonsku i v dalších zemích. Na sklonku roku 2011 byl vydán debutový kompaktní disk Andrey Kalivodové Cestami lásky.

 

 

 

 

 

 

 

VieweghMichal Viewegh

Český spisovatel a publicista. Autor společenských románů a parodických próz. Jeho tvorba byla často zfilmována : Účastníci zájezdu, Román pro ženy, Román pro muže, výchova dívek v Čechách a mnoho dalších.

 

 

 

 

 

 

 

mestak2Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Český lékař specializující se v oboru plastická chirurgie, vysokoškolský pedagog, přednosta Kliniky plastické chirurgie 1.lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice na Bulovce v Praze

 

 

0527Karel Weinlich a Jiří Langmajer.

Karel Weinlich, režisér Českého Rozhlasu, natočil přes 360 rozhlasových pohádek a her pro děti i mládež. Patří do řady rozhlasových osobností, které si svou prací vysloužily jednoznačnou nálepku - v jeho případě je to "pohádkář český". V roce 2012 byl oficiálně uveden do rozhlasové Síně slávy za celoživotní dílo, které věnovat rozhlasové tvorbě pro děti. Jiří Langmajer - charismatický herec, držitel Ceny Thálie.

 

 

hasekDominik Hašek

Nejlepší hokejový gólman historie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dzisaraMark Dzirasa

Mark Dzirasa patří k elitě úspěšných obchodníků, motivátorů a učitelů. Je koučem profesního a osobního rozvoje, mentorem, poradcem pro tvorbu firemní kultury a lídrem duchovního rozvoje. Spoluautorem bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ” Za více, než 20 let v businessu profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu přednášel pro desetitisíce posluchačů. Pro veřejnost především v ČR a SR a pro firemní zákazníky i v mnoha evropských zemích vyučuje mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky.

 

 

 

 

 

 

klasekLucie Klásek

Popová houslistka. Rada experimentuje s hudebními žánry a ve svych projektech spojuje prvky klasické a moderní hudby. Vytváří tak ojedinělou audio-vizuální show , kde propojuje unikátní mixy současných hitu s klasickým nastrojem, tancem a modou.

 

 

 

 

 

 

 

 

jankovicFilip Jankovič

Vynikající tanečník, který pracoval se jmény jako Kylie Minogue, George Michael, Justin Bieber, Mariah Carey, Jessie J, Stella McCartney nebo Celeste Buckingham. Jako dítě se věnoval latinsko-americkým a folklorním tancům. Ve 13 letech ho ale silně ovplyvnilo Disco Dance a Hip Hop, kterému se věnoval ve skupine AURA. Od roku 2013 zdokonaloval své pohyby v Los Angeles a nyní je opět v Praze. Filipa můžete taky znát z televizní soutěže Česko hledá Superstar.

 

 

stroblovaSoňa Štroblová

Novinářka, scenáristka a spisovatelka. V současné době přednáší na Univerzitě Jama Amose Komenského Praha.

 

 

 

 

havlicekPetr Havlíček

Výživový specialista. Začínal s výživou vrcholových sportovců, dnes kromě známých sportovců radí s výživou také českým osobnostem či klientům, kteří chtějí změnit životní styl či zlepšit kondici. Za poslední čtyři roky se podílel jako odborný garant a spolumoderátor na pořadu Jste to, co jíte a Souboj v těžké váze na TV Prima.

 

 

 

vlkovaJitka Vlková

Moderátorka rozhlasové stanice – Rádia Impuls – kde je polovinou slavné dvojice známého pořadu Haló, tady Impulsovi! a dále připravuje vlastní pořady Cestování s Jirkou Kolbabou, Zdraví, Buďte fit s Petrem Havlíčkem, Hrnečku vař.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

krajcinovicPetra Krajčinovič

Petra pracovala přes dvacet let ve významných českých i zahraničních médiích. Moderovala léta v rádiu Voice of Copenhagen, řadu let na Evropě 2 a Frekvenci 1, autorka tv pořadu Jseš, co chceš! a spoluautorka tv sérií Muži v síti na TV3 a Na plac! na TV Barrandov, psala seriály Ulice a Comeback, nyní je výhradní blogerkou Frekvence 1

 

 

jvcIng. Jiří Vokáč Čmolík

Jiří Vokáč Čmolík je mezinárodní transformační řečník, mentor, autor knižních bestsellerů TRHÁK aneb 21 kapitol o vašem mozku, Mít, či nemít? PENÍZE, Rychlovka. Je autorem unikátního systému NEURORESTART. Ve své práci se zaměřuje na programy v mozku, které negativním způsobem ovlivňují náš osobní a profesní život.

 

 

 

 

 

 

 

 

krejcirPhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř

Lékař, psycholog, popularizátor a autor mluvnice vizuálního jazyka 3AXIS.

Metoda 3AXIS Visual Language není určena pouze odborníkům - lékařům, pedagogům, vyjednavačům, hercům, apod. Naopak jde o metodu široce použitelnouv každodenním
životě – partnerském, rodičovském i profesním. Osvojení si tohoto systému pravidel nám otevírá dosud nepoznanou míru pochopení lidského neverbálního projevu, a tím umožňuje lépe porozumět člověku, se kterým komunikujeme.

 

drtinovaJUDr. Daniela Drtinová, Ph.D.

Televizní moderátorka a novinářka.

 

 

 

 

fortRNDr. Petr Fořt, CSc.

Autor komplexní nutriční typovolige Sunkins - Svět zdraví a také více než 20ti publikací o výživě. Vědecký pracovník v oboru fyziologie a dietologie vrcholového sportu s mnohaletou praxí. Aktuálně působí jako poradce ve výživě sportovců a v léčebné výživě.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oslava 85 nar.Ludvíka Louckého v restaur. "U sv.Prokopa" na Malé Ohradì 29.6.2O13Zuzana Bubílková

Zuzana Bubílková, novinářka, moderátorka a bavička, která je známá z pořadů Co týden dal, S politiky netančím , Politické harašení a nyní Bubushow. Ve volním čase se věnuje kreativní tvorbě a na festivalu se představí se svými šitými šperky.

 

 

 

prochazkovaJaroslava Procházková

Módní návrhářka Jaroslava Procházková. Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou-kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování.Každá kolekce Jaroslavy Procházkové se skládá z mnoha prvků, jejichž kombinacemi vzniká nekonečně dlouhá řada různých outfitů vhodných jak pro běžné používání, tak i pro slavnostnější momenty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

follIvana Follová

Módní návrhářka Ivana Follová. V jejich kolekcích se odráží dlouholetá tradice a také podoba klientské základny, modely se vyznačují spíše tradičním střihovním řešením, v kontrastu s ovlivněním avantgardou. V posledních letech se zaměřuje také na prezentace plus-size modelů a kolekcí. Má bohaté zkušenosti s tvorbou divadelních kostýmů.

 

 

 

 

 

 

 

vaverovaMonika Vaverová

Pod značkou MIMO tvoří návrhářka Monika Vaverová nejen dámskou, ale i pánskou módu. Její modely se nesou ve znamení nadčasovosti, variabilnosti, nositelnosti a zejména originality. V současné době se věnuje také kostýmní tvorbě pro umělecké skupiny a individuálním projektům. Na Women & Life představí svou kolekci MOONLIGHT, která rozhodně zaujme svými neotřelými střihy, hravostí světla a stínů, díky použitým kontrastům a jedinečným osobitým zpracováním.
"Bojíš se tmy? Tak vstup do ní a otevři oči! Své světlo najdeš."

 

 

 

 

 

 

 

sodomaViktor Sodoma

Zpěvák Rock´n´rollové skupiny Cadillac

 

 

 

 

bechyneLukáš Bechyně

Sportovec a výkonný ředitel Občanského sdružení ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU.

 

 

 

 

 

 

ekartVladimír Ekart

Kouč, mentor, instruktor a praktik The Reconnection a Rekonektivního léčení

 

 

 

 

gelnarMilan Gelnar

Mediálně známý český profesionální astrolog zabývající se astrologií a esoterickými disciplínami více než 30 let. Kromě toho se zabývá přednáškovou činností po celé ČR, vyučuje ve své škole astrologie a poskytuje obvyklé služby astrologické. Nyní ke svým službám přidal nabídku focení a měření aury unikátním přístrojem z dilny americké NASA. Napsal knihy Astrologická předehra a Sluneční znamení (k dostání v nakladatelství Grada).

 

 

 

 

 

 

yehudaYehuda K. Tagar

Yehuda K. Tagar je australský, jihoafrický a britský psychoterapeut, konzultant a školitel dospělých, mezinárodní trenér koučů, poradců a psychoterapeutů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

liliaMgr. Lilia Khousnoutdinova

Žena, která svou odvahou a neobvyklým pohledem na věc, mění svět. Lilia dnes vede projekt Ženské příběhy a provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a jeho cyklů ve všech fázích reprodukčního života pomocí přednášek, prožitkových seminářů a poznávacích zájezdů.

 

 

 

 

 

cabanMiroslav Caban

Slovenský horolezec a fotograf v současnosti žijící v České republice. Zdolal sedm vrcholů sedmi kontinentů. V roce 2002 zdolal nejvyšší horu světa, Mount Everest bez použití kyslíku a 6 dní po příchodu do základního tábora. Na festivalu bude přednášet o přírodních produktech LAVYLITES.

 

 

 

 

kratochvilovaMgr. Petra Kratochvílová

Majitelka a výkonná ředitelka All Exclusive Agentury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pavlaPavla Vojířová

Astroložka a šéfredaktorka časopisu Nová Regena, který je zaměřen na zdraví a alternativní léčení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skrabakIng. Lubomír Škrabák

Nutriční poradce ve vazbě na klinickou biochemii a diagnostiku. Inicioval a podílel se na mnoha činnostech v oblasti zdraví a výživy, jako například: Vývoj bezlepkových potravin ve spolupráci s Fakultní nemocnicí v Motole ve vazbě na děti do 3 let.

 

 

 

 

 

mezenskaMgr. Helena Mezenská

Slovenská politička, mediátorka, manažerka - lektorka a mentorka

 

 

 

 

zuzkaZuzana Adam

Lektorka a konzultantka Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů a Feng Shui Okamžiku. Je autorkou online kurzu Feng Shui Academy, autorkou knihy Osvoboďte se s Feng Shui a mnoha dalších projektů. "Změňte své okolí a změníte svůj život. Začněte aktivně měnit svůj život skrze interiér vy sami. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui." Toto jsou základní principy Zuzaniny práce.

 

 

 

 

 

 

 

 

komedoviManželé Jan a Katka Komedovi

Jsme manželé již 18let a vychováváme spolu tři děti. Za tu dobu jsme zažili nádherné i krušné chvíle. Ale oba cítíme, že rozhodnutí vydat se společně objevovat svět moderně pojaté vědomé sexuality, tradiční mystické tantry a indiánské Qoudoushky Májů a Toltéků, bylo to nejlepší co jsme pro sebe a naše manželství mohli udělat. Věříme tomu, že pro život naplněný štěstím je však třeba získat určitý soubor dovedností a projít procesem poznání, díky kterému dokážeme rozvinout svou osobnost. Podstatou je vážit si sám sebe, porozumět, kde je nejvíce potěšení pro mne samotného a mého partnera, respektovat své hranice a otevřeně a pravdivě komunikovat se svým partnerem. Potřebujeme se naučit, jak milovat srdcem, tělem i duší. Tyto a mnohé další dovednosti předáváme na našich kurzech zaměřených na rozvoj jednotlivce i páru. Těšíme se na vás Jan a Kateřina Komedovi

 

 

hudeckovaMgr. Astrid Hudečková

Mgr. Astrid Hudečková je produktovou manažerkou italské značky Frais Monde. Je to zkušená marketérka a osobnost bytostně zaměřená na zdravý životní styl, úctu k vlastnímu tělu a zdraví. Astrid se věnuje také produktové fotografii a je zpěvačkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

titl   Stanislav Titl

Kouč, terapeut, mentor - lektor diagnosticko-terapeutické metody Životní Mapy, expert na závislosti

 

 

 

 

preclikova Anna Preclíková
Lektorka diagnosticko terapeutické metody Životní mapy. Pomáhá lidem získat zpět životní rovnováhu, dosáhnout spokojenosti a radosti v životě.Pracuje především s tématy: nízké sebevědomí, otázka sebehodnoty, problematické vztahy mezi partnery, vztahy mezi rodiči a dětmi, finanční záležitosti, hubnutí, hledání smyslu života a další.

 

 

 

 

 

 

 

cervinkovaAndrea Červinková

Andrea Červinková zastupuje firmu Skinso s.r.o. již od samého začátku od roku 2012. Na Festivalu Woman & Life pohovoří na téma "Krása bez invazivních metod".

 

 

 

 

 

 

 

 

dedicovaMgr. Denisa Dědičová

Denisa se v GrowJOB Institutu specializuje na osobní konzultace, kde učí lidi jak neprokrastinovat, jak najít svou osobní vizi a jak na sobě dlouhodobě pracovat a díky tomu být i sebevědomější a spokojenější.

 

 

 

 

 

horejsovaJitka Hořejšová

Dr. Hořejšová se specializuje na Anti-aging (prevenci proti předčasnému stárnutí a rozvoji tzv. Civilizačních chorob). Nejnovější vědecké poznatky studuje v USA a přednáší v ČR i v USA.

 

 

 

 

 

 

 

 

vokacovaMagdalena Vokáčová

Světově uznávaná a vyhledávaná česká koučka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bitmanovaMUDr. Halka Bitmanová

Odborná lékařka v oboru radiodiagnostiky. Specializuje se 20 let na prevenci a diagnostiku chorob mléčné žlázy. Jako jedna z prvních, začala v roce 1996 s intervenčními výkony na prsu, biopsií, které vedly ke zkvalitnění diagnostiky a léčby rakoviny prsu. Dále působí jako lektorka mladých lékařů se zájmem o mamologii . Přednáší na odborných seminářích a podílí se na postgraduálním vzdělávání lékařů a ostatních nelékařských profesí.

 

 

 

 

 

 

buckovaMgr. Tereza Bučková

Poradkyně pro přírodní medicínu, fitness trenérka a výživová poradkyně, právnička potravinového práva a bezpodmínečně milující a milovaná "Ž"ena. Tereza Bučková je 13 let na life food/Raw food cestě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hadasovaLucie Bednářová Hadašová

Krásná Lucie Benářová Hadašová, vítězka soutěže Česká Miss 2007.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

niki Nikol Prosová

Moderátorka Nicol Prosová v prezentačního centra č.2

 

 

 

 

 

 

barnatPetr Barnat

Moderátor programu Tančírny Art 4 People. Petr Barnat je zakladatel a předseda Správní rady DanceSport Family - spolek založený pro účely podpory rozvoje a propagace tance, Šéf organizačního štábu Mezinárodního tanečního festivalu v Ústí nad Labem.