Festival Woman&Life se již nyní řadí mezi TOP AKCE s významným společenským přesahem a nabízí ženám tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život a pozitivní zážitky, které si z návštěvy festivalu Woman&Life odnesou.

Smyslem festivalu Woman&Life je zprostředkovat ženám všech věkových kategorií co největší množství užitečných informací, které se dotýkají jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry a seberealizace a také péče o zdraví a krásu.

Festivalový program

0063Ve Střední hale paláce, na hlavním pódiu budou připraveny hudební skupiny a sólisté, muzikálová a taneční vystoupení, pořady uznávaných koučů z oborů sebepoznání, motivace a rozvíjení nejen ženského potenciálu, setkání s osobnostmi z různých oborů, z vrcholového sportu, s oblíbenými umělci a tvůrci, módní přehlídky z dílen známých návrhářek a značek. Těšit se můžete na dvoudenní „Tančírnu“ s přehlídkou a výukou tanečních stylů pro aktivní zapojení všech návštěvníků a autogramiády.

Osvětový odborný program

1142V Pravém křídle paláce budou otevřeny seminární prostory s širokou společenskou a zdravotní tématikou: osobní rozvoj, životní styl, zdraví a jeho prevence, psychologie, komunikace, výživa, stravovací návyky, obezita, hubnutí, otázky těhotenství, mateřství, rodičovství a výchovy, partnerské vztahy, pořad „Zdravě myslet, zdravě žít“, knihy a setkání s autory, vzdělávání, kariéra, společenské postavení žen, alternativní pohled na život a duchovní sféra. Současně proběhne prezentace zajímavých novinek a prospěšných produktů od vystavovatelů – ve spolupráci s lékaři, odborníky, kouči, známými osobnostmi a sdruženími, autogramiády.

Na veletrhu můžete nakupovat

_MG_7984V Pravém křídle paláce na vás čekají prodejními stánky, kde budou zajímavé kosmetické produkty, metody a služby péče o tělo, biopotraviny, zdravá výživa, dietní strava, ženská, dětská a odborná literatura, didaktické pomůcky, vzdělávací kurzy, fitness&wellness, módní odívání a doplňky, šperky a bižuterie.

Služby zdarma

Líčení
Líčení

Po celé dva dny festivalu můžete navštívit centrum partnerských a rodinných vztahů kde je připraven tým zkušených kouček, výživoví poradci. Probrat můžete otázky hubnutí, navštívit poradnu vyšetření prsu, centrum líčení a účesů, služby formování těla, centrum dentální prezence, centrum relaxačních cvičení a masáží

Soutěže o ceny

voucherZapůjčení mercedesu na víkend, trička a čepice podepsané Dominikem Haškem, vstupenky na koncerty a muzikály, vouchery na masáže a víkendové pobyty, vouchery na nákup zboží a mnoho dalších cen jsou připraveny pro výherce.

 

Osobnosti festivalu

0527Andrea Kalivodová, Dominik Hašek, Jiří Langmajer, Karel Weinlich, Michal Viewegh, Mark Dzirasa, Filip Jankovič, Jan Měšťák, Miroslav Krejčíř, Jitka Vlková, Petra Krajčinovič, Petr Havlíček, Jaroslava Procházková, Ivana Follová, Monika Vaverová, Yehuda Tagar, Lukáš Bechyně, Jiří Vokáč Čmolík, Lilia Khousnoutdinova, Daniela Drtinová, Viktor Sodoma, Lucie Klásek a mnoho dalších. Po celé dva dny bude moderovat Aleš Lehký.Těšíme se na Vás
Tým festivalu Woman&Life